100 metrowy magazyn w Poznaniu

Posiadamy także propozycję dla tych firm, które poszukują 100 metrowego magazynu do wynajęcia chłodniczego w samym centrum Poznania. W dzielnicy Nowe Miasto jest propozycja wynajmu w pełni nowoczesnego obiektu, który spełni zapotrzebowanie niewielkich firm, które będą usatysfakcjonowane niewielką przestrzenią magazynową. W okolicy jest główna droga wyprowadzająca logistykę poza miasto, co usprawni użytkowanie tego magazynu.

Magazyn do wynajęcia w Tulipan Park Poznań

Ten magazyn znajduje się w parku tulipan Park przez wielu uznawanym za najnowocześniejszy obiekt magazynowe w Poznaniu.

 

Dla kogo idealny jest 100 metrowy magazyn?

W sam raz dla małych firm szukających magazynów chłodniczych do wynajęcia w Poznaniu. Wyposażony istnieje w 12 bram spośród rampami hydraulicznymi oraz 3 bramy na pułapie „0”, na skutek dlaczego nie mówiąc o magazynowaniem istnieje dopasowany również do rozkosznej produkcji. Podręczne są niecałe media. Stanowi opcja inicjatywy hali produkcyjno-magazynowej natomiast pomieszczeń socjalno-biurowych na pragnienie faceta.
Hala magazynowa umiejscowiona istnieje w środkowej części gniazda w pobliżu drogi krajowej 92 uniwersalnej Poznań spośród Warszawą zaś Poznaniem. Dystans od chwili Poznania wynosi 107 km, a od chwili Łodzi – 110 km. Niedaleko zmierzają się przystanki autobusowe, z racji po co trwa możliwość trywialnego dostępu do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Pokrywa składu wynosi 760 mkw, a pokrywa nieurzędowa ostaje do odgraniczenia odpowiednio spośród aspiracją dzierżawcy. Wielkość magazynowania to 4,5 m. Dwór wyposażona jest w bramy wjazdowe na etapie „0” zaś w plac manewrowy. Zanim obiektem odnajduje się obszerny miejsce do parkowania gwoli TIR-tamten, furów ciężarowych oraz personalnych. Dwór jest ogrzewana natomiast ogrodzona. Na pożądanie dzierżawcy żyje możliwość strukturze hali przeładunkowej.

Posiadłość zlokalizowana istnieje w środkowej części gniazda w otoczeniu wartościowy krajowej 92 uniwersalnej Konin z Warszawą oraz Poznaniem.  Blisko poszukują się postoje autobusowe, z racji czemu istnieje możliwość łatwego wjazdu do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Nawierzchnia składu wynosi 760 mkw, oraz nawierzchnia nieurzędowa zaprząta 140 mkw. Wysokość gromadzenia owo 4,5 m. Nieruchomość wyekwipowana jest w bramy wjazdowe na poziomie „0” oraz w plac manewrowy. Nim celem odkrywa się wielgachny miejsce do parkowania gwoli TIR-tamten, czterokołowców ciężarowych i personalnych. Posiadłość jest ogrzewana a ogrodzona. Bytuje możliwość przykrojenia tematu na paragraf sprzedaży prostej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *