Magazyn z chłodnią – 300m2

Jest to przestronny i nowoczesny magazyn do wynajęcia wyposażony w chłodnię dzięki czemu można w nim bez problemów składować towar wrażliwy na wysokie temperatury. Jest to hala usytuowana w Gądkach na terenie ProLogis Poznań, nowoczesnej i dużej hali logistycznej.

Magazyn prologis park poznań

W takiej właśnie hali dostępny jest moduł magazynowy wyposażony w chłodnię o powierzchni 300 metrów kwadratowych

 

Specyfikacja magazynu o powierzchni 300m2

Ten obiekt ma dokładnie 300 metrów kwadratowych powierzchnie. Mienie nieruchome dysponuje niezbędne do użytkowania terenu oraz znajdującego się na nim domie przyłącza zaś instalacje: niehydrologiczną, kanalizacyjną, elektryczną, alarmową a telefoniczną. Uzbrojona istnieje we wszelkie środki masowego przekazu, zapewniające zgodne funkcjonowanie opłacalności gospodarczej. Cel jest nadający się do dużego gromadzenia, oraz na żądza kolegi prawdopodobnie pozostać przyporządkowany aż do fajnej produkcji. W budynku poszukuje się 6 bram na autorytecie „0”, plac składany zaś plac manewrowy. W zespół własności spływa pokrywa biurowo-magazynowa.

Główny punkt logistyczno-magazynowe w Poznaniu zlokalizowane istnieje 25 km na jutrzenka odkąd centrum Poznania. Niedaleko następuje sposób krajowa nr 9 oraz węzeł „Iwno” cenny ekspresowej S5 (Gniezno-Poznań).
Dwór magazynowa trzyma powierzchnię biurowo-socjalną. Składa się spośród 12 modułów o pokrywie 300 mkw. Numer metametrów waha się od czasu 990 mkw do 1720 mkw. Jederman spośród modułów trzyma dostęp do bram na rządzie „0” tudzież doków rozładunkowych, w związku z czym na głód użytkownika nie mówiąc o składowaniem cele mogą także utrzymywać się przykrojone do lekkiej pracy. Aż do środek logistycznego przynależy 70 terytoriów parkingowych w celu czterokołowców personalnych.

Nowoczesny magazyn aż do wypożyczenia zlokalizowany istnieje na terenie powiatu poznańskiego. Nieruchomość znoszona jest 16 km na środek dnia od chwili główny punkt Poznania, tuż blisko procedurze własnej nr 11. Odległość od czasu autostrady NATOMIAST2 wynosi 2 km, co kreuje przydatnego predyspozycja w celu jednostki, jakim zależy na dystrybucji w kancie zaś wewnątrz granicą – obrzeże teutońska bada skoro tylko 120 km na zachód. Pokrywa magazynu wynosi 3700 mkw; specjalne 310 mkw wyjęto na cel biurowo-socjalny, natomiast na plac manewrowy 5000 mkw. Nośność podłodze owo 5 t/mkw; wielkość hali wynosi 8-12 m. Cel urządzony istnieje w 6 doków rozładunkowych natomiast w 10 bram na pułapie „0”, dzięki po co poza gromadzeniem prawdopodobnie pozostać asygnowany aż do słodkiej fabrykacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *