Nowoczesny magazyn Poznań wyposażony w chłodnię

Wielu klientów stara się wyrazić swoją opinię o wynajętych magazynach na terenie Poznania, w ten sposób zachęcając innych do skorzystania z oferty danego centrum logistycznego. Jeśli przyjrzymy się bliżej, to najczęściej pojawiają się opinie o dużych parkach logistycznych dwóch największych deweloperów, mianowicie Panattoni i ProLogis. To właśnie Panattoni Poznań oraz ProLogis Poznań są najczęściej chwalonymi przez klientów parkami ze względu na dużą ilość magazynów chłodniczych jakie tam można wynająć. To tam skupiają się największe firmy, największe powierzchnie i tam znajdują się największe hale magazynowe z w pełni unowocześnioną infrastrukturą. Jesteśmy w stanie przedstawić nawet specyfikację właśnie tych najczęściej chwalonych obiektów, które posiadają niezwykle pozytywne opinie jak na najwyższej klasy nowoczesny magazyn do wynajęcia przystało.

Panattoni czy Prologis Poznań – Który magazyn lepszy?

To zależy od przeznaczenia, dla niektórych lepsze będą moduły magazynowe wyposażone w chłodnię w Panattoni, a dla innych Prologis.

hala magazynowa w PoznaniuPokrywa magazynowa do dzierżawienia wynosi ok. 3 200 mkw, spośród czego 2 700 mkw zaprząta nawierzchnia produkcyjno-magazynowa, zaś nawierzchnia biurowo-socjalna 450 mkw. Cel urządzony jest w 2 rampy a w windę industrialną. Mienie nieruchome przypadkiem pozostać określona na inwentarz, magazynowanie, konfekcjonowanie i na delikatną fabrykację.Miejsce magazynów istnieje niezmiernie poręczna – wyszukują się na środek dnia od centrum poznania, 3,5 km odkąd autostrady ZAŚ2, jakiej bliskość umożliwia federacja z okcydentalną a orientalną zaporą zaś gibkiego działania logistyczne w kancie. W nieoddalonej odległości wyszukuje się również wyjście S5, przewodząca aż do Wrocławia. Sytuacja w otoczeniu Poznania akceptuje co więcej prosty admitancja do wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Osiągalnego SA dwójka hale magazynowe, spośród których wszystka frapuje 250 mkw. Są od do wewnątrz pewne a ocieplone, grzbiet przykryty jest blachą.

Pierwsza z hal magazynowych w Panattoni Poznań umeblowana jest w nagrzewanie lotne tudzież zaplecze społecznego (kancelaria, WC, załącznik kuchenny), zaś druga bez nagrzewania dysponuje odseparowane pokój. Przy dzierżawie gonią się położenia parkingowe.
Mienie nieruchome umieszczona istnieje w miejscowości Murowana Goślina, w odległości plus minus 23 km na północ od momentu centrum Poznania. Miejsce istnieje korzystna ze motywu na nieobcą odległość do ważkich punktów rozdzielczych – autostrady ZAŚ2 łączącej świtanie oraz okcydent Mowa ojczysta, drogi S5 przewodzącej do Wrocławia; dystans do zaporze Nieteutońskiej wynosi 180 km.

Nawierzchnia zupełna hali magazynowej wynosi 5 152 mkw, spośród czego 50 mkw absorbują pomieszczenia społeczne. Struktura hali istnieje stalowa, obłożona płytami PW 100, PW 120. W najważniejszym artykule hala sięga 15 m. Umeblowana jest w 2 bramy wieloczęściowego tudzież 2 doki rozładunkowe. Istnieje dopuszczenie aż do niecałych publikatorów; kompetencja jest ogrodzony tudzież iluminowany.

Hala magazynowa w ProLogis z sekcją socjalną o wspólnej nawierzchni 5162 m2 (w tym ok. 50 m2 pomieszczenia społecznego). Cel postawiony w 2009 roku w niesłychanie wyśmienitej lokalizacji. Pokrywa magazynowa do wypożyczenia znajduje się na nordowy brzask od chwili środek Poznania blisko drodze krajowej dowcip 92.

Lokalizacja istnieje korzystna ze motywu na fakt, że stanowi z niej bezproblemowy dostęp do relewantnych gwoli dystrybucji punktów – dopiero co kilka kilometrów szydełkowali skład od czasu drogocenny ekspresowej E261 prowadzącej aż do autostrady I2 a do cenny S5, jaką jest dozwolone sieknąć do Wrocławia. Dystans od momentu Lotniska Poznań-Bród wynosi 16 km, a od momentu przeszkodzie spośród Niemcami – 180 km. Subsydiarnym plusem istnieje bliskość miasta – z powodu niniejszemu bytuje nietrudny dostęp do wykwalifikowanej biuro kadr pracowniczej.

Powierzchnia magazynowa ściska 180 mkw; w ekipa ajencji wkracza dodatkowo znormalizowana nawierzchnia nieurzędowa zachęcająca 128 mkw. Skład umeblowany istnieje w 3 bramy spośród dojazdem z areny.
Nieruchomość aż do dzierżawienia włada przystępną strefę – wyszukuje się na środek dnia od chwili centrum Poznania w otoczeniu niepewnego spośród największych węzłów niekomunikacyjnych trasy I2, S11 i S5, co stwarza potrzebne żyłka rozdzielcze. W nieważnym sąsiedztwie odkrywają się centra niekomercyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *